قيام ٢٢ بهمن سال ٥٧

قيام ٢٢ بهمن سال ٥٧ 

انقلاب یا ضد انقلاب

22بهمن نزدیک است. حاکمیت لرزان سرمایه اسلامی هیچ‏گونه کوتاهی در ریختن خون مردم ایران نکرده است. عدم ایستادگی در مقابل ماشین کشتار رژیم قطعاً به جاری شدن جوی خون در ایران منجر خواهد شد. هر پیشرفتی که جنبش مردمی ایران تا کنون بدان دست یافته است٬ حاصل ایستادگی مردم در مقابل دستگاه سرکوب و فریب رژیم بوده است. جنبش چپ خارج از ایران بعنوان بخشی همبسته‏ با جنبش کارگران، زنان، دانشجویان و تمامی مردم آزادیخواه ایران می‏توانند در اعتراض به سرکوب مردم و در گرامی‏داشت 22 بهمن دست به اقداماتی اعتراضی در محل زندگی خود بزنند. زنده نگهداشتن یاد 22 بهمن، زنده نگهداشتن یاد انقلاب است. انقلاب تنها جواب به این جهان نکبت و سرکوبِ سرمایه است که فرودستان در اختیار دارند. انقلاب کم درد ترین راه حل در مقابل غده‏ی بدخیم نظام اسلامی سرمایه‏داری ایران است.

مردم آزادیخواه و برابری طلب! این تنها رزم زنان و مردان دلیر و مترقی ایران است که می‏تواند خروشان و سهمگین نظام فقر، استثمار، ضدزن، خفقان، اعدام، زندان، تجاوز و دیکتاتوری جمهوری اسلامی را به گورستان تاریخ بسپارد. با برپایی سالگرد قيام 57 در هر کجا که هستیم به جعل تاریخ توسط رژیم پایان دهیم.

ما٬ جمعى از چپ هاى شهر کلن به حمايت از تظاهرت کميته فعالين کارگرى   ̶ سوسياليستى   ̶  فرانکفورت٬ روز ٢٢ بهمن٬ پنج شنبه ساعت ١١٬٣٠ از محل ٢٨ SALIERRING به فرانکفورت خواهيم رفت و از شما دعوت ميکنيم که در اين راه٬ همراه هم باشيم.

در ادامه بار ديگر با گردهمائى خود در روز جمعه٬ ساعت ١٦ در شهر کلن در محل”دوم پلاته“  DOMPLATTE همبستگى خود را با مبارزات مردم آزادى خواه و برابرى طلب ايران براى سرنگونى جمهورى اسلامى اعلام ميداريم و از تمامى ايرانيان آزادى خواه٬ برابرى طلب٬ چپ و مترقى شهر کلن دعوت ميکنيم٬ اين روز را با هم گرامى بداريم و يک صدا به جمهورى اسلامى٬ به اعدام ٬  به زندان و به سرکوب جنبش مترقى زنان نه بگويم.

 

تلفن براى رزرو جاى براى فرانکفورت و اطلاعات ميتينگ شهر کلن ٠١٧٨٦٢٤٢٥٤٦

chapkoeln@googlemail.com    

سرنگون باد رژیم جمهوری اسلامی

زنده باد انقلاب

زنده باد آزادی

زنده باد سوسیالیسم

جمعی از چپ‏های کلن

 

یک پاسخ to “قيام ٢٢ بهمن سال ٥٧”

  1. فراخوان به تظاهرات 22 بهمن « کميته فعالين کارگري سوسياليستی فرانکفورت Says:

    […]  فراخوان از جانب جمعى از چپ هاى شهر کلن […]

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: